Vo svojich potrebách hľadajte záštitu v láske Ježišovho Srdca, aby ste boli naplnení všetkou jeho múdrosťou, milosťou a silou. Nech je to vašou útechou.
Július Chevalier, Ježišovo Srdce
12. júl 2022
Keď (duchovný) život bolí: ako žiť s náboženskou úzkosťou (webinár)
Mimoriadny letný webinár je určený pre všetkých, ktorých sa téma náboženskej úzkosti akýmkoľvek spôsobom dotýka, vrátane tých, ktorí s podobne trpiacimi pracujú.
4. júl 2022
Chcete sa stať našim dobrodincom?
Vaše dary slúžia na fungovanie centra.
4. júl 2022
Slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho na Lukovom dvore
Dňa 24.6.2022 na slávnosť Najsvätejšieho srdca Ježišovho sa na Lukovom dvore slúžila sv. omša, ktorú celebroval vdp. Ján Knapík, spolu s Misionármi Najsvätejšieho Srdca Ježišovho a kňazmi z farnosti Klokočina.
4. júl 2022
Rany, ktoré môžu byť oslávené
Ako som sa ich mohla dotknúť – svedectvo lektora
16. jún 2022
Pozvanie na slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho na Lukovom dvore
Pozývame Vás na slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho, ktorá sa uskutoční dňa 24.6.2022 v areáli parku Duchovného centra Lukov Dvor.
22. máj 2022
Holy-days pre kňazov 2022
V mnohých krajinách je už štandardnou vecou, že kňaz dostáva šancu stráviť sabatický čas na zbieranie nových síl, ohodnotenie svojho života, osobnú a pastoračnú formáciu a predovšetkým oddych duše a tela. Duchovné Centrum Lukov Dvor začalo ako prvé na Slovensku poskytovať takúto možnosť najskôr po názvom Mesiac pre kňazov a teraz ako Holy-days pre kňazov.