19/20 Ako sa rozhodovať?

Ako sa rozhodovať?
Začiatok: 26. jún 2020
Ukončenie: 28. jún 2020
Dôležité informácie Cesta na Lukov dvor

„Čo mám robiť?“... „Má Boh pre každého osobitnú vôľu?“...

Často je ťažké rozhodnúť sa. Celý náš život pozostáva z rozhodnutí. „Kto sa musí rozhodnúť, pozná utrpenie, “ hovorí ľudové príslovie. Sv. Ignác chce pomôcť pri týchto rozhodnutiach.

Skutočné duchovné rozlišovanie je o určení toho, čo je Božou túžbou pre teba, aby si bol, aby si sa stal: pre Božie kráľovstvo. Podľa Ignácovho Princípu a fundamentu, všetko stvorené je ti dané k dispozícii, aby ti pomáhalo robiť a byť v službe pre Božie kráľovstvo.

Prihlasovací formulár

19/20 Ako sa rozhodovať?

26.06.2020 - 28.06.2020

Informácie pre lektora / kňaza:

Prosíme o odpovede k nasledujúcim otázkam. Všetky údaje, ktoré uvediete sú určené výlučne lektorovi / kňazovi na prípravu daného kurzu.
Naša organizácia (resp. Misionári Najsvätejšieho srdca Ježišovho) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou. Princípy ochrany osobných údajov, podľa ktorých postupuje, ako aj kontakt na zodpovednú osobu sa nachádza na www.gdpr.kbs.sk
Po úspešnom odoslaní záväznej prihlášky vám zašleme emailom potvrdenie o zaevidovaní do 4 dní. V prípade, že vám potvrdenie nebude doručené, kontaktujte nás.