29/23 DC: Vstúp do ticha a nájdeš ma

DC: Vstúp do ticha a nájdeš ma
Začiatok: 12. júl 2023
Ukončenie: 16. júl 2023
Dôležité informácie Cesta na Lukov dvor

Ticho je cesta k srdcu a srdce je cesta k Bohu. Na túto cestu sa chceme spoločne vydať počas duchovných cvičení „Vstúp do ticha a nájdeš ma“. Niekedy sa nám možno zdá, že Boh sa hrá s nami na skrývačku a máme pocit, akoby nebol. Inokedy sa zasa snažíme hľadať ho nesprávnym spôsobom a myslíme si, že musíme vykazovať pri modlitbe nejaký výkon, či stopercentne sa na ňu sústrediť. Neraz môžeme mať od našej modlitby i od samého Boha nesprávne očakávania, ktoré ostávajú nenaplnené a tak ostávame nespokojní a nešťastní.

Počas týchto dní sa pokúsime vstúpiť do hlbín ľudského ducha, kde sídli Boh a kde na nás čaká. Pôjdeme tam za ním, aby sme sa s ním stretli novým spôsobom, oddýchli si a spočinuli v ňom. Tam, pri ňom, už nemusíme totiž nič dokazovať, nič skrášľovať, nič spĺňať, nič... Sme tam len tak s ním a on má obrovskú radosť, že je s nami.

DC prebiehajú v tichu s možnosťou zúčastniť sa na prednáškach a rozhovore so sprevádzateľom.

Izby sú výhradne jednolôžkové.

Program nie je vhodný pre pacientov v akútnom štádiu psychického ochorenia.

Prihlasovací formulár

29/23 DC: Vstúp do ticha a nájdeš ma

12.07.2023 - 16.07.2023
Naša organizácia (resp. Misionári Najsvätejšieho srdca Ježišovho) spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou. Princípy ochrany osobných údajov, podľa ktorých postupuje, ako aj kontakt na zodpovednú osobu sa nachádza na www.gdpr.kbs.sk
Po úspešnom odoslaní záväznej prihlášky vám zašleme emailom potvrdenie o zaevidovaní do 4 dní. V prípade, že vám potvrdenie nebude doručené, kontaktujte nás.